ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

CEE Automotive Supply Chain 2018

baner_maly600x390.jpg Taliansko - slovenská obchodná komora ako mediálny partner si Vás dovoľuje pozvať na druhý ročník podujatia CEE Automotive Supply Chain 2018.

Medzinárodné fórum, ktoré tvorí konferencia, výstava, B2B rokovania a networking, navštívilo minulý rok 400 delegátov z 12 rôznych krajín. Podujatie je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu.

Termín: 23. - 24. OKTÓBER 2018

Miesto podujatia: X-BIONIC SPHERE & HOTEL****, Šamorín

Organizátori:

- Britská obchodná komora na Slovensku
- Francúzsko-slovenská obchodná a priemyselná komora
- Kórejská agentúra na podporu obchodu a investícií
- Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora
- Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky

sú zárukou kvalitného programu konferencie a početnej účasti členov zo všetkých vrstiev dodávateľského reťazca. Už pred podujatím si vyberiete partnerov na vopred naplánované B2B stretnutia, na ktorých môžete prerokovať možnosti rozvoja vašich obchodných vzťahov a služieb.

Využite možnosť stretnúť sa a nadviazať spoluprácu s významnými predstaviteľmi sektoru automotive nielen z nášho regiónu.

Bližšie informácie o podujatí a programe nájdete na stránke:  www.casc.sk

Členovia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory majú možnosť uplatniť si 10%  zľavu  z ceny vstupenky na CEE Automotive Supply Chain 2018  formou dohodnutého promokódu, ktorý zadajú  pri registrácii na: www.casc.sk.

V prípade záujmu o účasť na podujatí, kontaktujte, prosím, p. Marcelu Szabovú z Taliansko-Slovenskej obchodnej komory, ktorá Vám poskytne promokód potrebný pre uplatnenie zľavy.

Kontakt: szabova@camitslovakia.sk

Odporúčame Vám zaregistrovať sa čo najskôr.


Využite tiež možnosť „early-bird“ registrácie do 25. 09. 2018 za výhodnejších podmienok.


TLAČOVÁ SPRÁVA


Svojou účasťou na podujatí účastníci vyjadrujú súhlas so zverejnením fotografií vyhotovených na podujatí na webovej stránke, v Newslettri a na sociálnych sieťach Taliansko – Slovenskej obchodnej komory za účelom informovania členov a nečlenov komory o činnosti komory a priebehu podujatia. 
 
Povedali o nás

malatinsky_tomas.jpg"Medzinárodné obchodné komory ako je Taliansko - Slovenská obchodná komora na jednej strane podporujú zahraničné spoločnosti, aby na Slovensku rozvíjali svoje podnikateľské aktivity, a zároveň môžu byť vynikajúcim nástrojom pre slovenské podniky, ktoré sa chcú uplatniť v talianskom prostredí."

Tomáš Malatinský / Minister Hospodárstva Slovenskej republiky 2012-2014
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved