ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

Priamy let z Benátok do Viedne len za 35 eur? S FlyLevel je to možné!

plane-841441_960_720.jpg

Prinášame Vám správu, ktorá určite poteší mnohých obyvateľov talianskeho regiónu Benátsko, ktorí pravidelne lietajú na Slovensko, a nielen ich.

Už v minulosti sa niekoľko spoločností pokúšalo prevádzkovať lety na tejto trase, avšak nikdy sa im ju nepodarilo udržať dlhodobo. Dnes sa o to opäť pokúša FlyLevel, nízkonákladová letecká spoločnosť v rukách anglicko-španielskeho giganta IAG (International Airlines Group). Jej cieľom je získať veľkú časť trhu v rámci EÚ, preto ponúka nízke ceny a široký výber destinácií.
Oficiálne bude Flylevel prevádzkovať lety z letiska vo Viedni, ktoré je vzdialené len 50 km od Bratislavy, až od júla. Časť letov je však dostupná už dnes, pričom je možné si ich zarezervovať na webovej stránke inej leteckej spoločnosti skupiny IAG, a to španielskej spoločnosti Vueling. Sú napríklad dostupné už niektoré lety z Benátok a späť v priebehu mesiaca októbra za cenu od 30 € a viac. Flylevel ponúka priame spojenie s Viedňou aj z talianskych letísk Olbia a Miláno Malpensa.

Správu poskytol Taliansko-slovenskej obchodnej komore náš priateľ a člen komory, Luca Gramegna. Touto cestou mu ďakujeme.


 
 
Povedali o nás

malatinsky_tomas.jpg"Medzinárodné obchodné komory ako je Taliansko - Slovenská obchodná komora na jednej strane podporujú zahraničné spoločnosti, aby na Slovensku rozvíjali svoje podnikateľské aktivity, a zároveň môžu byť vynikajúcim nástrojom pre slovenské podniky, ktoré sa chcú uplatniť v talianskom prostredí."

Tomáš Malatinský / Minister Hospodárstva Slovenskej republiky 2012-2014
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved