ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

FLORMART 2016

Info

21. 09. 2016
FLORMART - Medzinárodný salón Flóra, Záhradníctvo a Krajinná archiktektúra sa bude konať v Padove od 21. do 23. septembra 2016.

FLORMART je výstava, ktorá je miestom stretnutia subjektov pôsobiacich v odvetví "green": výrobcov, záhradníkov, veľkoobchodníkov, predavačov kvetín, záhradných centier, GDS a GDO, správcov verejnej zelene, krajinárov a pod.


Výstava ponúka odborné, obchodné a vedecké konferencie, stretnutia one to one medzi talianskymi spoločnosťami a zahraničnými podnikateľmi v spolupráci s inštitútmi zahraničného obchodu a obchodných komôr.


Je to vysoko špecializované business podujatie, ktoré sa koná každý rok a zahŕňa celý sektor kvetinárstva a záhradníctva. Počas troch dní trvania výstavy máte možnosť stretnúť firmy, profesionálnych prevádzkovateľov a inštitúcie z celej Európy.


FLORMART ponúka spoločnostiam veľký priestor na komunikáciu a propagáciu. Je hlavným podujatím v oblasti pestovania stredozemných rastlín. Predstavuje účinný nástroj na vytvorenie nových obchodných kontaktov a vytvorenie plánov pre nadchádzajúcu sezónu.


Výstava  je zároveň prehliadkou veľkého množstva technologických noviniek, ktoré sú každoročne ocenené v rámci dvoch významných súťaží "Oroflor" a "Flormagazine".


Vstup na výstavu Flormart je bezplatný za podmienky predloženia osvedčenia o odbornej kvalifikácii.


Bližšie informácie: http://www.flormart.it/en/


 
 

Dátum

Začiatok september 21. o 00:03
Koniec september 23. o 23:59  

Miesto

Padova, Taliansko  


 
 
 
Povedali o nás

 gianni_franco_papa.jpg"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa / je generálnym riaditeľom UniCredit Bank a v rokoch 2006-2007 bol VicePrezidentom Camit
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved