ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

Výstava Golositalia&Aliment 2017

Info

25. 02. 2017
Je tu šiesty ročník výstavy Golositalia&Aliment, ktorá sa bude konať na výstavisku Centro Fiera di Garda od 25. do 28. februára 2017.

Výstava bude príležitosťou na propagáciu produktov najvyššej kvality v oblasti talianskej enogastronómie so zvláštnym zameraním na typické produkty Talianska a zvýšenie atraktivity talianskych jedál vo svete. Veľký priestor bude venovaný profesionálnym zariadeniam a posledným technologickým novinkám, ktoré tento sektor prináša prevádzkovateľom.


V porovnaní s prvým ročníkom sa počet vystavovateľov na výstave Golositalia tento rok zvýši zo 100 na 600 a predpokladaný počet návštevníkov je 72000 v porovnaní s 11500.


Podoba tohto ročníka výstavy ja už známa a tentokrát návštevníkom ponúkne možnosť výberu optimálnej trasy.

Výstava bude rozdelená na 6 tematických oblastí: jedlo, víno, pivo, bio-vegan-gluten free, profesionálna technológia  & reštauračné služby.

Súčasťou výstavy bude areál, v ktorom sa budú konať rôzne podujatia. Návštevníci ako aj prevádzkovatelia budú môcť spoznať nové techniky varenia, rozšíriť si svoje vedomosti a zároveň objaviť nové postupy.


Bližšie informácie: www.golositalia.it/en


Výstava Golositalia & Aliment je na správnej ceste, aby sa stala jedinečným podujatím pre všetkých prevádzkovateľov v potravinárskej oblasti.


Nenechajte si ujsť túto príležitosť.


 
 

Dátum

Začiatok február 25. o 00:00
Koniec február 28. o 00:00  

Miesto

Centro Fiera di Garda  


 
 
 
Povedali o nás

 gianni_franco_papa.jpg"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa / VicePrezident Taliansko - Slovenskej obchodnej komory 2006-2007
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2018. All rights reserved