ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

SAVE THE DATE - Veľtrh Sicurezza 2017

Info

15. 11. 2017
Taliansko-Slovenská obchodná komora Vám dáva do pozornosti veľtrh „Sicurezza“, ktorý sa bude konať na výstavisku Fiera Milano v Taliansku v dňoch 15. – 17.11.2017.

„Sicurezza“  je veľtrh zameraný na odbornú verejnosť z oblasti zabezpečovacích systémov a produktov proti vniknutiu, protipožiarnej bezpečnosti, pasívnej obrany, home and building automation, cyber security, intelligence, produktov určených pre boj proti terorizmu, produktov a služieb pre zložky polície a bezpečnostné agentúry. Veľtrh je zameraný na potreby projektantov, bezpečnostných manažérov, risk manažmentu a veľkých koncových užívateľov.

V spolupráci s Taliansko-českou obchodnou komorou hľadáme slovenských nákupcov, vystavovateľov, zástupcov firiem a návštevníkov. Zároveň ponúkame možnosť vystavovania na veľtrhu za zvýhodnených cenových podmienok.


Zabezpečíme účasť slovenskej delegácie na pripravovanom programe odborných B2B stretnutí s talianskymi vystavovateľmi (vyžaduje sa komunikatívna znalosť angličtiny).


V prípade záujmu o bližšie informácie nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0915 495 548 alebo na emailovej adrese szabova@camitslovakia.sk.


 
Bližšie informácie o veľtrhu: www.sicurezza.it 
 

Dátum

Začiatok november 15. o 09:00
Koniec november 17. o 18:00  

Miesto

Fiera Milano, Taliansko  


 
 
 
Povedali o nás

mihok_peter.jpg"Som veľmi rád, že som mohol pomôcť a veľmi aktívne sa zapájať do procesu vzniku Komory."

Peter Mihók / Predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 (0)948 899 880
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved