ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

Slovenská kooperačná burza Bratislava - Košice 2017

Info

19. 09. 2017
Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na medzinárodné kooperačné podujatia Slovenská kooperačná burza.
Jeseň 2017 ponúka hneď dva termíny a dve významné lokality:

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2017 ponúka 19. septembra 2017 v Bratislave okrem celodenného formátu vopred naplánovaných obchodných bilaterálnych rokovaní zástupcov firiem i odbornú panelovú diskusiu renomovaných spíkrov na tému Meniť nápady na inovácie znamená rozvíjať biznis, ako aj neformálny networking počas celého dňa. Viac o podujatí

Registrujte sa už dnes, využite možnosť prezentovať svoju firmu, staňte sa partnerom podujatia a upútajte Vašich nových partnerov v predstihu!
 
Členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory bude poskytnutá zľava vo výške 15% z registračného poplatku.Slovenská kooperačná burza Košice 2017 dňa 30. októbra 2017 v Košiciach okrem ponuky celodenného formátu vopred naplánovaných obchodných bilaterálnych rokovaní zástupcov firiem, bude zamerané na vysoko aktuálne témy ako cezhraničná spolupráca a inovačný potenciál regiónu. Odborná konferencia Ako rozvíjať nové priemyselné jadro Európy o rozvoji a potenciáli prepojení medzi slovenským a maďarským priemyslom s dôrazom na expanziu aj na širšej medzinárodnej scéne. Viac o podujatí

Registrujte sa už dnes, využite možnosť prezentovať svoju firmu, staňte sa partnerom podujatia a upútajte Vašich nových partnerov v predstihu!
 
Členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory bude poskytnutá zľava vo výške 15% z registračného poplatku.


Nenechajte si túto jeseň ujsť príležitosť — počas dvoch medzinárodných kooperačných podujatí v Bratislave a Košiciach — stretnúť svojich potenciálnych obchodných partnerov zo Slovenska i zo zahraničia v jeden deň a na jednom mieste! 
 

Dátum

Sep 19, 2017  

Čas

Od 09:00 do :  

Miesto

Hotel Bratislava (Bratislava), Hotel DoubleTree by Hilton (Košice)  


 
 
 
Povedali o nás

jaquotot_ignacio"Medzi politikmi, podnikateľmi a ostatnými obchodnými komorami, sa Taliansko - Slovenská obchodná komora teší veľmi dobrému menu."

Ignacio Jaquotot / je riaditeľom Divízie zahraničných dcérskych bánk Intesa Sanpaolo a v rokoch 2009-2012 bol Prezidentom Camit
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 (0)948 899 880
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved