ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

Christmas with Camit 2017

Info

07. 12. 2017
Srdečne Vás pozývame na tradičný vianočný večierok Taliansko-Slovenskej obchodnej komory, ktorý sa uskutoční dňa 7. decembra 2017 o 19:00 hod. v Nemeckom kultúrnom dome, Barónka 3, v mestskej časti Rača v Bratislave.
Počas podujatia, ktoré sa bude niesť v duchu priateľstva medzi Slovenskom a Talianskom, bude pre Vás pripravená večera s typickými produktami talianskej enogastronómie. Večerom Vás bude sprevádzať swing hudba medzinárodne uznávanej skupiny Canarro.


Pri tejto príležitosti by sme sa radi poďakovali hlavnému sponzorovi, spoločnosti HLG STAV Bottoli Europe, za spoluprácu pri realizácii tohto podujatia.


Dress code: business dress code


Bližšie informácie: szabova@camitslovakia.sk. Prosíme Vás, aby ste Vašu účasť potvrdili čo najskôr, keďže počet miest je limitovaný. Pre členov Taliansko – Slovenskej obchodnej komory je účasť bezplatná v maximálnom počte 2 osoby (do vyčerpania voľných miest). Nečlenovia a hostia sa môžu podujatia zúčastniť za poplatok 65 Eur na osobu.


 
 

Dátum

Dec 07, 2017  

Čas

Od 19:00 do :  

Miesto

Nemecký kultúrny dom, Barónka 3, Bratislava Rača  


 
 
 
Povedali o nás

jaquotot_ignacio"Medzi politikmi, podnikateľmi a ostatnými obchodnými komorami, sa Taliansko - Slovenská obchodná komora teší veľmi dobrému menu."

Ignazio Jaquotot / Čestný Prezident Taliansko-Slov.obchodnej komory
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2018. All rights reserved