ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Príbeh 26-ročného Tomáša, ktorý vďaka programu Erasmus pre mladých podnikateľov zavítal do Rimini
Október 23, 2017
Camit news Prinášame Vám zaujímavý článok o skúsenosti 26-ročného Tomáša zo Slovenska, ktorý sa zúčastnil projektu Erasmus pre mladých podnikateľov. …
Camit news TREND TOP 2017: Bankou roka sa stala VÚB banka
November 15, 2017
Okrúhle 20. výročné ceny za mimoriadne podnikateľské výsledky udelil v utorok večer v Bratislave ekonomický týždenník TREND.…
Camit news ZF Slovakia sa rozširuje, vytvorí 750 nových pracovných miest
November 15, 2017
Ministerstvo hospodárstva navrhlo poskytnúť 4,3 mil. € úľavu na dani z príjmu pre 17 mil. € investíciu nemeckej firmy ZF…
Camit news Amazon otvoril v Seredi nové centrum, hľadá ďalších ľudí
November 15, 2017
Internetový obchod Amazon otvoril v Seredi svoje najväčšie reverzné logistické centrum. …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

roberto_martini.jpg"Talianska ambasáda v Bratislave vyvinula veľmi dobrú spoluprácu s Taliansko - Slovenskou obchodnou komorou a rád vždy uvidím obe inštitúcie v spoločnom súznení."

Martini Roberto / Veľvyslanec Talianskej republiky na Slovensku
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved