ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Príbeh 26-ročného Tomáša, ktorý vďaka programu Erasmus pre mladých podnikateľov zavítal do Rimini
Október 23, 2017
Camit news Prinášame Vám zaujímavý článok o skúsenosti 26-ročného Tomáša zo Slovenska, ktorý sa zúčastnil projektu Erasmus pre mladých podnikateľov. …
Camit news IABM2017 - významné podujatie zamerané na automobilový priemysel, Poľsko 28.-29. november
Október 23, 2017
Talianska obchodná a priemyselná komora v Poľsku organizuje v dňoch 28. a 29. novembra 2017 v meste Piekary Śląskie (Katowice) výzmamné podujatie …
Camit news Na festivale Astorka 2017 sa predstavia aj divadelníci z Talianska
Október 23, 2017
Tohtoročný divadelný festival Astorka 2017 prinesie i predstavenie talianskeho súboru Teatro delle Albe z Ravenny. …
Camit news Peter Kažimír je medzi kandidátmi na post šéfa Euroskupiny
Október 23, 2017
O post šéfa Euroskupiny, združenia ministrov financií eurozóny, zabojujú zástupcovia Francúzska, Luxemburska a Slovenska, uviedol rakúsky minister financií Hans Jörg Schelling. …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás
sulik_richard.jpg"Myslím si, že nie každá komora funguje tak efektívne ako práve talianska, minimálne, čo sa týka kontaktov."

 

Richard Sulík / Predseda parlamentu Slovenskej republiky 2010-2011
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved