ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Slovensko medzi najatraktívnejšími krajinami pre investorov
Júl 22, 2016
Camit news Slovensko je 40. najatraktívnejšou krajinou na svete pre investorov, …
Camit news Lajčák má reálne šance získať post generálneho tajomníka OSN
Júl 22, 2016
Bezpečnostná rada začala s procesom výberu generálneho tajomníka Organizácie Spojených národov. V stredu sa konalo prvé kolo skúšobného hlasovania. Jeho výsledky boli tajné. …
Camit news Na slovenskom trhu nehnuteľností dosiahol objem investícií 310 miliónov eur
Júl 22, 2016
Objem investícií do nehnuteľností v prvom polroku dosiahol 310 mil. €, pričom v prvom polroku 2015 bol iba 19 mil. €, ukazujú dáta poradenskej firmy JLL.…
Camit news Rozpočtová rada vyzýva vládu, aby znížila deficit
Júl 22, 2016
Štrukturálny deficit verejnej správy dosiahol vlani 2,7% HDP a druhý rok po sebe sa medziročne zhoršil (v rokoch 2013-14 činil 2,4% a 2,6%), …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás
sulik_richard.jpg"Myslím si, že nie každá komora funguje tak efektívne ako práve talianska, minimálne, čo sa týka kontaktov."

 

Richard Sulík / Predseda parlamentu Slovenskej republiky 2010-2011
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2016. All rights reserved