ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
OZNAM: Sports Day sa posúva na 30.9.2017
September 22, 2017
Camit news Podujatie SPORTS DAY, ktoré bolo plánované na sobotu 23. septembra, sa z dôvodu nepriaznivého počasia posúva na 30. septembra 2017. Tešíme sa na Vás!…
Camit news Počet osobných bankrotov vzrástol
September 22, 2017
Za prvých osem mesiacov t.r. vyhlásilo osobný bankrot 2.390 osôb. Za celý rok 2016 to bolo 841 ľudí a predvlani 582 ľudí, ukazujú údaje firmy Bisnode.  …
Camit news Vláda podporí drevodomy, na dotácie rozdá 1 milión eur
September 22, 2017
Vláda na jeseň začne rozdávať dotácie 5-13.000 € na výstavbu domov z dreva. Tento rok chce na dotácie dať 1 mil. €.  …
Camit news Asseco CE získala majoritný podiel v žilinskom CEIT
September 22, 2017
Softvérová spoločnosť Asseco CE kupuje 51% podiel v špecialistovi na priemyselnú automatizáciu, žilinskej skupine CEIT.  …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

 gianni_franco_papa.jpg"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa / VicePrezident Taliansko - Slovenskej obchodnej komory 2006-2007
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved