ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Miera zamestnanosti absolventov sa približuje k európskemu priemeru
August 23, 2016
Camit news Vlani sa v krajinách EÚ podarilo zamestnať 77% absolventom stredných a vysokých škôl. Na Slovensku to bolo 75%, ukazujú štatistiky Eurostatu. …
Camit news Vláda schválila akčný plán na podporu Sabinova
August 23, 2016
Vláda včera schválila akčný plán na pomoc okresu Sabinov. Chce podporiť investície za 79,8 mil. €, …
Camit news Investícia v Dunajskej Strede vytvorí 40 nových pracovných miest
August 23, 2016
Spracovateľ dreva Woodprof (polovicu vlastní švajčiarsky Beerli Holzwaren) plánuje investovať 3 mil. € do nového závodu na spracovanie tvrdého dreva v Dunajskej Strede, …
Camit news Martinský závod Volkswagenu prerušil časť svojej výroby
August 23, 2016
Závod Volkswagenu v Martine, ktorý zamestnáva 800 ľudí a vyrába komponenty pre podvozky a prevodovky pre značky Audi, …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

jaquotot_ignacio"Medzi politikmi, podnikateľmi a ostatnými obchodnými komorami, sa Taliansko - Slovenská obchodná komora teší veľmi dobrému menu."

Ignazio Jaquotot / Čestný Prezident Taliansko-Slov.obchodnej komory
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2016. All rights reserved