ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Program Alexandra Rescha, jediného kandidáta na Prezidenta Camit 2018-2021
Február 19, 2018
Camit news Milí členovia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory,po ukončení a následnom schválení účtovnej závierky za rok 2017 valným zhromaždením, končí môj trojročný mandát vo funkcii Prezidenta Camit.…
Camit news Informácie o voľbách Camit 2018
Február 19, 2018
Vážení členovia,radi by sme Vás v krátkosti informovali o pravidlách týkajúcich sa hlasovania a zastupovania členov, ktoré sa nachádzajú v Stanovách komory.…
Camit news Drevársky Veľtrh XYLEXPO - Miláno, 8. - 12.5.2018
Február 19, 2018
Taliansko-slovenská obchodná komora si Vás dovoľuje informovať, že v dňoch 8.-12. mája 2018 sa v Miláne uskutoční drevársky veľtrh XYLEXPO 2018.…
Camit news Navrhne SaS úspešného chemika ako kandidáta na prezidenta?
Február 19, 2018
Ak súčasný prezident Andrej Kiska podľa očakávania oznámi koniec v politike, najväčšia opozičná strana SaS navrhne…
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

mihok_peter.jpg"Som veľmi rád, že som mohol pomôcť a veľmi aktívne sa zapájať do procesu vzniku Komory."

Peter Mihók / Predseda Slovenskej obchodnej a priemyselnej komory
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2018. All rights reserved