ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Lipšic sa vzdal svojho mandátu
September 23, 2016
Camit news Jedna z najvýraznejších postáv opozície, poslanec Daniel Lipšic (OĽaNO-Nova), sa vzdal poslaneckého mandátu. …
Camit news Volkswagen opraví európske autá so zlým softvérom
September 23, 2016
Automobilka Volkswagen (VW) sľúbila, že v EÚ opraví všetky dieselové autá so zlým softvérom do jesene 2017. …
Camit news Drucker vyberá nové miesto pre novú bratislavskú nemocnicu
September 23, 2016
Nová bratislavská nemocnica bude v Ružinove alebo v Dúbravke (Rázsochy), informoval minister zdravotníctva Tomáš Drucker (Smer). …
Camit news Tauris kupuje Ryba Košice
September 23, 2016
Protimonopolný úrad schválil transakciu, v ktorej mäsokombinát Tauris kúpil výrobcu majonézových šalátov Ryba Košice a jej logistickú dcéru Calmar. …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

roberto_martini.jpg"Talianska ambasáda v Bratislave vyvinula veľmi dobrú spoluprácu s Taliansko - Slovenskou obchodnou komorou a rád vždy uvidím obe inštitúcie v spoločnom súznení."

Martini Roberto / Veľvyslanec Talianskej republiky na Slovensku
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2016. All rights reserved