ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
OZNAM: Sports Day sa posúva na 30.9.2017
September 22, 2017
Camit news Podujatie SPORTS DAY, ktoré bolo plánované na sobotu 23. septembra, sa z dôvodu nepriaznivého počasia posúva na 30. septembra 2017. Tešíme sa na Vás!…
Camit news Vláda podporí drevodomy, na dotácie rozdá 1 milión eur
September 22, 2017
Vláda na jeseň začne rozdávať dotácie 5-13.000 € na výstavbu domov z dreva. Tento rok chce na dotácie dať 1 mil. €.  …
Camit news Počet osobných bankrotov vzrástol
September 22, 2017
Za prvých osem mesiacov t.r. vyhlásilo osobný bankrot 2.390 osôb. Za celý rok 2016 to bolo 841 ľudí a predvlani 582 ľudí, ukazujú údaje firmy Bisnode.  …
Camit news Asseco CE získala majoritný podiel v žilinskom CEIT
September 22, 2017
Softvérová spoločnosť Asseco CE kupuje 51% podiel v špecialistovi na priemyselnú automatizáciu, žilinskej skupine CEIT.  …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

foto baretta.jpg"Stále mám v živej pamäti návštevu v Taliansko-Slovenskej obchodnej komore, ktorá mala pre mňa osobitý význam. Jej účelom bolo získanie bližších informácií o intenzívnej činnosti talianskych priemyselných podnikov na území Slovenska."

Pier Paolo Baretta / Štátny tajomník Ministerstva hospodárstva a financií Talianskej republiky
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved