ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Andrea Ena: Sardínčan, ktorý z Gardského jazera priniesol taliansku kuchyňu na Slovensko
Júl 10, 2017
Camit news Sardínčan Andrea Ena je ďalšou osobnosťou, ktorá pôsobí v oblasti gastronómie na Slovensku. Aj jeho recept nájdete v našej knihe "Chute Talianska - Recepty Talianov na Slovensku".…
Camit news Fico bude čoskoro rokovať s Junckerom o dvojakej kvalite produktov
Júl 21, 2017
Premiér Robert Fico zrejme nemá dostatok informácií o všetkom, čo EÚ robí v otázke dvojakej kvality potravín, uviedla eurokomisárka pre ochranu spotrebiteľov Věra Jourová.  …
Camit news Ministerstvo financií zvažuje zaviesť platenie DPH z poistného
Júl 21, 2017
Ministerstvo financií zvažuje zavedenie platenia 20% DPH z poistného.  …
Camit news Nezamestnanosť klesla na historické minimum
Júl 21, 2017
Evidovaná nezamestnanosť na Slovensku prvýkrát v histórii klesla pod sedem percent. Na konci júna dosiahla 6,9 percenta, …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

 strokendl_miroslav.jpg"Taliansko - Slovenskej obchodnej komore sa podarilo stať sa jedným z pilierov rozvoja a dobrej obchodnej spolupráce medzi Talianskom a Slovenskom."

Miroslav Štrokendl / VicePrezident Taliansko-Slov. obchodnej komory 2008-2010
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved