ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
OZNAM O ZATVORENÍ CAMIT Z DÔVODU LETNEJ DOVOLENKY, 14. - 23. august 2017
Júl 25, 2017
Camit news Sídlo Taliansko-Slovenskej obchodnej komory bude v dňoch 14. až 23. augusta 2017 zatvorené z dôvodu čerpania letnej dovolenky.…
Camit news Výstavisku Incheba stúpol zisk, vďačí za to slovenskému predsedníctvu
Júl 27, 2017
Vlaňajšie predsedníctvo Slovenska v EÚ výrazne zlepšilo výsledky bratislavského výstaviska Incheba, ktoré vlastní Alexander Rozin …
Camit news Volkswagen začína ďalšie vyjednávanie platov, pre administratívu a špedíciu
Júl 27, 2017
Odbory v bratislavskom závode Volkswagen začali vyjednávania o platoch pre 1.700 zamestnancov pridružených firiem Autovision a DHL.…
Camit news Slovenské banky zvyšujú ceny služieb a zavádzajú nové poplatky
Júl 27, 2017
Sedem bánk oznámilo zmeny poplatkov od augusta alebo septembra.…
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

roberto_martini.jpg"Talianska ambasáda v Bratislave vyvinula veľmi dobrú spoluprácu s Taliansko - Slovenskou obchodnou komorou a rád vždy uvidím obe inštitúcie v spoločnom súznení."

Martini Roberto / Veľvyslanec Talianskej republiky na Slovensku
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved