ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
Nový veľvyslanec Meucci: budem prehlbovať spoluprácu medzi Slovenskom a Talianskom
Január 20, 2017
Camit news Novým talianskym veľvyslancom v Slovenskej republike je od januára tohto roku Gabriele Meucci, ktorý vystriedal odchádzajúceho Roberta Martiniho.…
Camit news Dane z nehnuteľností sa tento rok zvýšili zhruba o 2%
Január 20, 2017
Väčšina miest tento rok dane z nehnuteľností nezvyšovala. Najväčšou výnimkou bola Bratislava, kde sa zvýšili dane za byty a domy o 30%. …
Camit news Slovenskí dopravcovia majú kvôli Rakúsku vyššie náklady
Január 20, 2017
Slovenskí dopravcovia sa sťažujú na novú legislatívu platnú v Rakúsku od januára, podľa ktorej musia slovenským vodičom počas ich jazdy v Rakúsku platiť aspoň minimálnu rakúsku mzdu. …
Camit news Tvrdý Brexit može spomaliť tempo rastu o 0,5%
Január 20, 2017
Po tvrdom Brexite by mohla slovenská ekonomika spomaliť tempo rastu o 0,5%, tvrdí viceguvernér NBS Ján Tóth. …
 
Naše služby
Networking icon_networking.pngUsporadúvame rôzne akcie a semináre, prostredníctvom ktorých máte šancu získať cenné kontakty pre rozvoj vášho podnikania, ako sú business stretnutia, okrúhle stoly alebo semináre.
Právne služby icon_legal.pngPonúkame širokú škálu právnych služieb. Pomáhame tak pri dosiahnutí vašich obchodných cieľov.  Prostredníctvom našej siete advokátov pomáhame obhajovať vaše záujmy v súdnych sporoch a arbitrážach.
Dane a účtovníctvo icon_accounting.pngPonúkame asistenčné a poradenské služby v súvislosti s daňami a účtovníctvom. Vieme vám poskytnúť podporu od založenia spoločnosti až po jej likvidáciu.
Informácie o investovaní icon_investments_and_business.pngPoskytujeme informácie a prieskum v oblasti akvizícií, odvetvových analýz, proklamácií, noriem a obchodných príležitostí .
Vyhľadávanie obchodných partnerov icon_agent_partner.pngPomáhame Vám pri hľadaní obchodných zástupcov, dodávateľov, zákazníkov alebo partnerov pre Vaše investície a podnikanie.
Tlmočníctvo a prekladateľstvo icon_translation.pngPonúkame prekladateľské a tlmočnícke služby za zvýhodnené ceny.
Komora ponúka profesionálne tlmočnícke a prekladateľské služby v talianskom a slovenskom jazyku počas konferencií, seminárov, veľtrhov a obchodných rokovaní na Slovensku.
Analýzy a prieskumy trhu icon_market_analysis.pngVykonávame prieskumy a analýzu trhu v Taliansku a na Slovensku.
Organizácia podujatí icon_fair_and_events.pngKomora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti
 
 
Povedali o nás

 gianni_franco_papa.jpg"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa / VicePrezident Taliansko - Slovenskej obchodnej komory 2006-2007
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2017. All rights reserved