“Za konkurencieschopné Slovensko”. Čo sme prezentovali hlavným politickým stranám Slovenska?

  • November 29, 2019
news dibattio pre-elettorale_imm.jpg 10. decembra sa bude konať predvolebná diskusia, na ktorú sú pozvaní všetci členovia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory.
Minimálna mzda, neistota v oblasti legislatívy, korupcia... to sú len niektoré z tém, ktoré boli zahrnuté do dvoch dokumentov predložených tento týždeň hlavným politickým stranám Slovenska.

Desatoro pre férové a predvídateľné podnikanie a Desatoro pre krajinu talentu, ktoré boli médiám prezentované počas tlačovej konferencie, si kladú za cieľ byť východiskovým bodom pre zmenu v krajine. Politické strany, ktoré sa budú uchádzať o hlasy voličov v nadchádzajúcich voľbách do NRSR, boli požiadané o to, aby sa formálne zaviazali, že sa budú uvedeným témam venovať ešte pred voľbami.

Chceli by sme Vás požiadať, aby ste si obidva dokumenty pozorne preštudovali. Ak si myslíte, že uvedené body môžu pomôcť slovenskému podnikateľskému prostrediu, uvítame, ak si nájdete čas a zúčastnite sa predvolebnej diskusie, ktorá sa bude konať 10. decembra.
 Späť

Najčítanejšie správy