ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

O CAMIT

BILATERÁRNY CHARAKTER

Taliansko - Slovenská obchodná komora je združenie bilaterálneho charakteru, ktoré pomáha podnikateľom rozvíjať obchodné vzťahy medzi Talianskom a Slovenskou republikou. Dnes združuje viac ako 250 členských spoločností.

PODPORA PODNIKANIA A ROZVOJ SPOLUPRÁCE

Komora v rámci svojho cieľa zabezpečuje:

  • poskytovanie služieb podnikom a spoločnostiam
  • udržiavanie a mediácia dialógu s inštitúciami s cieľom riešiť prípadné problémy a zabezpečiť ich prístup k príležitostiam financovania.

Vďaka konsolidovanej znalosti oboch trhov vie Komora podnikateľom poskytnúť bohaté skúsenosti a poznatky. Počas 15 rokov činnosti pomohla TSOK mnohým podnikom, ktorým poskytuje poradenstvo v oblasti daní a pomáha pri vyhľadávaní klientov a obchodných partnerov.

Taliansko - Slovenská obchodná komora je súčasťou siete 70 talianskych obchodných komôr v zahraničí, vďaka ktorým vie poskytnúť svoje služby vo viac ako 50 krajinách sveta.

DÔVERYHODNÝ PARTNER

Ako nezisková organizácia je Komora dôveryhodným partnerom, ktorého primárny záujem je hospodársky rozvoj firiem a spoločností v rámci trhov, na ktorých pôsobia.

Je oficiálne uznaná talianskym Ministerstvo hospodárskeho rozvoja na základe zákona číslo 518 z 01.07.1970 a je zastúpená v orgánoch AZZZ a SOPK.

ODBORNÁ STÁŽ

Taliansko – Slovenská obchodná komora organizuje odborné stáže pre študentov a absolventov škôl rôzneho zamerania. Stáž predstavuje príležitosť pre oboznámenie sa a získanie skúseností v priamom kontakte s pracovným prostredím.
CAMIT prijíma jednak individuálne žiadosti o stáž, ako aj stážistov z rôznych univerzít, s ktorými spolupracuje. Minimálna dĺžka stáže je tri mesiace.

Bližšie informácie získate na: info@camitslovakia.sk

 
 
Povedali o nás

 gianni_franco_papa.jpg"Pomohli sme množstvu talianskych firiem, ktoré mali v úmysle rozšíriť svoje pôsobenie a musím povedať, že Taliansko - Slovenská obchodná komora bola v tomto snažení veľmi aktívna."

Gianni Franco Papa / je generálnym riaditeľom UniCredit Bank a v rokoch 2006-2007 bol VicePrezidentom Camit
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 (0)948 899 880
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved