ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

Networkingové podujatie v Poprade

coffee-break-1177540_960_720.jpgTaliansko-Slovenská obchodná komora Vás srdečne pozýva na Networkingové podujatie, po ktorom bude nasledovať večera. Podujatie uskutoční dňa 4. septembra o 19:00 v reštaurácii Hotela AMALIA - 059 86 Nová Lesná.


Účastnícky poplatok:

Členovia – účasť je bezplatná pre dve osoby
Nečlenovia - 30 €/osoba, poplatok sa hradí na mieste pred podujatím
 
RSVP:

Svoju účasť potvrďte na adrese szabova@camitslovakia.sk  do 31. augusta 2018. Zároveň uveďte počet účastníkov a ich mená. Potvrdenie Vašej účasti je považované za záväzné.

Odporúčame Vám, aby ste svoju účasť potvrdili čo najskôr, keďže počet miest je limitovaný.


Svojou účasťou na podujatí účastníci vyjadrujú súhlas so zverejnením fotografií vyhotovených na podujatí na webovej stránke, v Newslettri a na sociálnych sieťach Taliansko – Slovenskej obchodnej komory za účelom informovania členov a nečlenov komory o činnosti komory a priebehu podujatia.


 
 
Povedali o nás

malatinsky_tomas.jpg"Medzinárodné obchodné komory ako je Taliansko - Slovenská obchodná komora na jednej strane podporujú zahraničné spoločnosti, aby na Slovensku rozvíjali svoje podnikateľské aktivity, a zároveň môžu byť vynikajúcim nástrojom pre slovenské podniky, ktoré sa chcú uplatniť v talianskom prostredí."

Tomáš Malatinský / Minister Hospodárstva Slovenskej republiky 2012-2014
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2018. All rights reserved