ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 
 

Zo Slovenska do Európy – prednáška o programe pre podnikateľov

Info

11. 06. 2019
Taliansko-Slovenská obchodná komora Vás srdečne pozýva na prednášku s názvom Zo Slovenska do Európy, ktorá sa uskutoční 11. júna 2019 v priestoroch Nádvoria Coworking v Trnave.
Hlavným cieľom prednášky je prezentácia programu Erasmus pre mladých podnikateľov.

Erasmus pre mladých podnikateľov je program Európskej komisie, ktorý úspešne beží už 10 rokov. Program spája etablovaných podnikateľov s tými ašpirujúcimi či začínajúcimi naprieč európskym trhom. Začínajúci podnikatelia majú možnosť vycestovať do zahraničia na 1 až 6 mesiacov a učiť sa od úspešného podnikateľa ako viesť biznis. To všetko za finančnej podpory Európskej komisie vo forme mesačného príspevku.

Začínajúci podnikatelia účasťou na programe nadobudnú praktické zručnosti a skúsenosti, ktoré im pomôžu pri vedení biznisu. Etablovaní podnikatelia naopak získajú pohľad na svoj biznis okom mladého podnikateľa zo zahraničia. Veľkou devízou pre obe strany je tiež príležitosť preniknúť na zahraničný trh a zoznámiť sa s inou mentalitou a kultúrou.

KEDY:  11. júna 2019 o 17.00 hod.

KDE:    Nádvorie Coworking, 2. poschodie, Štefánikova 4, Trnava - inšpiratívne priestory, ktoré spájajú komunitu umelcov a profesionálov
   
Podujatie je určené všetkým ľuďom, ktorí majú podnikateľské ambície, ale nevedia kde začať a tiež tým, ktorí rozbehli svoj startup, ale potrebujú poradiť ako ďalej. Na svoje si zároveň prídu aj podnikatelia, ktorí majú úspech na Slovensku, ale chcú expandovať na zahraničný trh.

Príďte na prednášku o programe EYE a dozviete sa všetky potrebné informácie.

Tešíme sa na Vás!


 
 

Dátum

Jún 11, 2019  

Čas

Od 17:00 do :  

Miesto

Nádvorie Coworking, Štefánikova 4, Trnava  


 
 
 
Povedali o nás

malatinsky_tomas.jpg"Medzinárodné obchodné komory ako je Taliansko - Slovenská obchodná komora na jednej strane podporujú zahraničné spoločnosti, aby na Slovensku rozvíjali svoje podnikateľské aktivity, a zároveň môžu byť vynikajúcim nástrojom pre slovenské podniky, ktoré sa chcú uplatniť v talianskom prostredí."

Tomáš Malatinský / Minister Hospodárstva Slovenskej republiky 2012-2014
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 (0)948 899 880
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved