Covid-19, preventívne testovanie pre zamestnancov vašej firmy

  • Apríl 16, 2020

covid-19-4908692_1920.jpg Ponuka na preventívne testovanie na Covid-19 za zvýhodnené ceny je určená členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory.

Vážení členovia a priatelia,

dávame Vám do pozornosti ponuku spoločnosti Medirex, ktorá Vám prináša možnosť využiť preventívne testovanie na Covid-19 za zvýhodnené ceny. Ponuka je určená členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory.

Laboratóriá Medirex sú súkromnou certifikovanou spoločnosťou, ktoré vykonáva testy na COVID-19 na Slovensku. Medirex ponúka spoločnostiam možnosť odberu a testovania ich zamestnancov prostredníctvom mobilných tímov, ktoré boli za týmto účelom zriadené. Podmienkou pre vykonanie testovania je dosiahnutie minimálneho počtu odberov. V súčasnosti na Slovensku neexistuje žiadne legálne obmedzenie či podmienka (zo strany klienta) pre absolvovanie komerčného testu na COVID-19.

Bližšie informácie o ponuke a pokyny, ktorými je potrebné sa riadiť pred testovaním nájdete v priložených dokumentoch.

V prípade záujmu o uvedenú ponuku nás neváhajte kontaktovať. Môžete sa obrátiť aj priamo na obchodného riaditeľa spoločnosti Medirex, p. Rušina: (+421 911 856 052), daniel.rusin(@)medirexgroup.sk

Zostaňte s nami aj naďalej a sledujte našu webovú stránku, na ktorej Vám prinášame aktuálne informácie ohľadom situácie týkajcej sa COVID-19. Späť

Najčítanejšie správy