Spoločnosť Lockheed Martin predstaví nástroje ...

  • Jún 1, 2023

 do_polska_prileteli_americke_stihacky_f_22_raptor_posilnia_vychodne_kridlo_nato_1.jpg

OTS: Spoločnosť Lockheed Martin predstaví nástroje Kennametal v sprievodcovi obrábaním

        Stopkové frézy HARVI spoločnosti Kennametal sú v odvetví uznávané ako špičkové nástroje pre letecký priemysel

        Pittsburgh 1. júna (TASR/OTS) - /PRNewswire/ - Spoločnosť Kennametal Inc. (NYSE: KMT) dnes oznámila, že jej stopkové frézy z tvrdého karbidu HARVI™ budú zaradené ako preferovaný výrobok do príručky pre interné obrábanie spoločnosti Lockheed Martin. Tento zdroj, ktorý vytvorila skupina Operations Technology spoločnosti Lockheed Martin Aeronautics pre internú prevádzku a technické činnosti, ako aj pre globálnych partnerov v dodávateľskom reťazci, určuje najefektívnejšie parametre a procesy na obrábanie špecifických leteckých komponentov.
        „Sme poctení, že sme dlhoročným dodávateľom spoločnosti Lockheed Martin a že naše portfólio stopkových fréz na rezanie kovov HARVI III je uvedené v jednom z jej najcennejších sprievodcov obrábaním," uviedol Keith Mudge, viceprezident spoločnosti Kennametal pre predaj v oblasti rezania kovov v Amerike. „Úzko spolupracujeme so zákazníkmi, ako je spoločnosť Lockheed Martin, pri riešení problémov a zabezpečovaní maximálnej presnosti obrábania. Zaradenie stopkových fréz HARVI do tohto interného zdroja je dôkazom našej angažovanosti v odvetví a nášho vysokého štandardu dokonalosti."
        O stopkových frézach HARVI™ z tvrdého karbidu
        Portfólio stopkových fréz HARVI z tvrdého karbidu od spoločnosti Kennametal je základom v tomto odvetví, pretože pri obrábaní ťažko opracovateľných materiálov v leteckom priemysle, ako je titán a Inconel, dosahujú lepšie výsledky ako iné nástroje.
        Stopkové frézy HARVI, ktoré sú charakteristickou značkou a bestsellerom spoločnosti Kennametal, preukázateľne prinášajú úsporu času a nákladov v leteckom priemysle vďaka pôsobivým hodnotám frézovania kovu a dlhšej životnosti. Používatelia môžu využívať maximálnu produktivitu stopkových fréz HARVI s vlastnosťami, ako sú:
        •        skrútená rezná hrana HARVI 1 TE pre zvýšenú rohovú stabilitu a operácie rampovania a špirálovitej interpolácie, ktoré sú na trhu špičkou;
        •        patentovaný reliéf vyrobený technológiou na zabránenie vibráciám a treniu;
        •        nerovnomerne delené drážky vrátane niektorých s variabilnou špirálou, čo umožňuje tlmenie vibrácií a neporovnateľné rýchlosti posuvu;
        •        inovatívna konštrukcia drážok s priechodkami pre hobliny, ktoré znižujú tlak pri rezaní a podporujú účinnejšie odsávanie kovových hoblín.
        V apríli 2023 spoločnosť Kennametal uviedla na trh novú triedu stopkových fréz s názvom KCSM15A a na jeseň 2023 rozšíri svoje produktové rady HARVI.
        Viac informácií o rade stopkových fréz HARVI od spoločnosti         Kennametal nájdete na stránke:         https://www.kennametal.com/us/en/products/metalworking-tools/milling/solid-end-milling/high-performance-solid-carbide-end-mills.html
        O spoločnosti Kennametal
        Spoločnosť Kennametal Inc., ktorá je už viac ako 80 rokov lídrom v oblasti priemyselných technológií, poskytuje zákazníkom produktivitu prostredníctvom vedy o materiáloch, nástrojov a riešení odolných voči opotrebeniu. Zákazníci zo sektorov letectva, zemných prác, energetiky, všeobecného strojárstva a dopravy sa obracajú na spoločnosť Kennametal, aby im pomohla vyrábať s presnosťou a efektívnosťou. Každý deň približne 8 700 zamestnancov pomáha zákazníkom vo viac ako 60 krajinách udržať si konkurencieschopnosť.         Spoločnosť Kennametal vygenerovala vo fiškálnom roku 2022 výnosy vo výške 2 miliárd USD.
        O spoločnosti Lockheed Martin
        Spoločnosť Lockheed Martin Corporation so sídlom v meste Bethesda v štáte Maryland je globálna bezpečnostná a letecká spoločnosť, ktorá zamestnáva približne 116 000 ľudí na celom svete a zaoberá sa najmä výskumom, návrhom, vývojom, výrobou, integráciou a údržbou pokročilých technologických systémov, produktov a služieb
 
 Späť

Najčítanejšie správy