Camit - Ako kandidovať na post člena Predsedníckej rady

  • Január 16, 2024

 96879314-ee16-48dd-a9fe-7bc55c194f4b.jpeg

Voľby Camit 2024. Ako kandidovať  na post člena Predsedníckej rady

 

Počas najbližšieho zasadnutia volebného Valného zhromaždenia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory, ktoré sa bude konať dňa 14. mája 2024, sa uskutoční aj voľba členov Predsedníckej rady a voľba Prezidenta.  

 

Kandidatúra na post člena Predsedníckej rady

Na post člena Predsedníckej rady môžu kandidovať len členovia Komory, ktorí uhradili členské príspevky a spĺňajú podmienky uvedené v Stanovách Komory. V prípade záujmu je potrebné vyplniť príslušný formulár žiadosti uchádzača, ktorý je k dispozícii TU.  Zároveň Vás žiadame, aby ste nám zaslali fotografiu uchádzača (podľa možností vo formáte JPEG).

Kandidatúry na post člena Predsedníckej rady musia byť odoslané najneskôr do 29. februára 2024 na emailovú adresu servizi@camit.sk. V predmete mailu je potrebné uviesť “UCHÁDZAČ O POST ČLENA PREDSEDNÍCKEJ RADY”.

Osoby, ktoré sa budú uchádzať o post Prezidenta, musia kandidovať aj na post člena Predsedníckej rady a musia predložiť svoj “Program na funkciu Prezidenta”. Termín je aj v tomto prípade stanovený na 29. februára 2024.

Spolu s kandidatúrou je zároveň potrebné podpísať a odoslať emailom Informačný dokument o ochrane osobných údajov, ktorý si môžete stiahnuť TU

Informácie a fotografie budú zverejnené s cieľom predstaviť uchádzačov, aby si členovia mohli spomedzi nich vybrať.


Všetky kandidatúry, ktoré budú doručené po stanovenom termíne, budú považované za neplatné.

 

 Späť

Najčítanejšie správy