VÚB je najlepšou bankou na Slovensku už štvrtý rok po sebe

  • Apríl 15, 2024

  TS8_stvorec.jpg

Bratislava 12. apríla (TASR/OTS) - Na 31. ročníku udeľovania prestížnych cien Best Bank Awards amerického magazínu Global Finance získala VÚB ocenenie Najlepšia banka na Slovensku 2024 a to už štvrtý raz po sebe. O výsledku rozhodla medzinárodná porota a ekonomickí experti magazínu. VÚB je členom skupiny Intesa Sanpaolo.

„Bankovníctvo dosiahlo ďalší zlomový moment s nástupom generatívnej umelej inteligencie, ktorá sľubuje, že prepíše pravidlá tohto odvetvia,“ povedal Joseph D. Giarraputo, zakladateľ a šéfredaktor magazínu Global Finance. „V tomto neustále sa meniacom prostredí ocenenie Best Bank Awards oceňuje finančné inštitúcie, ktoré ponúkajú najširšiu škálu služieb, dlhodobú spoľahlivosť a technologické inovácie.“

„Môže sa to zdať ako samozrejmosť, ale za našimi výkonmi, výsledkami a úspechmi stojí množstvo tvrdej práce. Pokračujeme v dôsledne nastavenej stratégii a ďalšie ocenenie od magazínu Global Finance len potvrdzuje tento trend. VÚB banka je bezpečnou a modernou bankou, stoja za nami spokojní zamestnanci, klienti a obchodní partneri. Hlavne im patrí vďaka za toto ocenenie, na ktoré sme samozrejme veľmi hrdí,“ povedal Jozef Kausich, generálny riaditeľ VÚB banky.
 Späť

Najčítanejšie správy