Kalendár podujatí

Slovenská kooperačná burza Bratislava - Košice 2017

383
19 September2017 OD 09:00

Hotel Bratislava (Bratislava), Hotel DoubleTree by Hilton (Košice)

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na medzinárodné kooperačné podujatia Slovenská kooperačná burza.

Jeseň 2017 ponúka hneď dva termíny a dve významné lokality:

Slovenská kooperačná burza Bratislava 2017 ponúka 19. septembra 2017 v Bratislave okrem celodenného formátu vopred naplánovaných obchodných bilaterálnych rokovaní zástupcov firiem i odbornú panelovú diskusiu renomovaných spíkrov na tému Meniť nápady na inovácie znamená rozvíjať biznis, ako aj neformálny networking počas celého dňa. Viac o podujatí

Registrujte sa už dnes, využite možnosť prezentovať svoju firmu, staňte sa partnerom podujatia a upútajte Vašich nových partnerov v predstihu!
 
Členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory bude poskytnutá zľava vo výške 15% z registračného poplatku.Slovenská kooperačná burza Košice 2017 dňa 30. októbra 2017 v Košiciach okrem ponuky celodenného formátu vopred naplánovaných obchodných bilaterálnych rokovaní zástupcov firiem, bude zamerané na vysoko aktuálne témy ako cezhraničná spolupráca a inovačný potenciál regiónu. Odborná konferencia Ako rozvíjať nové priemyselné jadro Európy o rozvoji a potenciáli prepojení medzi slovenským a maďarským priemyslom s dôrazom na expanziu aj na širšej medzinárodnej scéne. Viac o podujatí

Registrujte sa už dnes, využite možnosť prezentovať svoju firmu, staňte sa partnerom podujatia a upútajte Vašich nových partnerov v predstihu!
 
Členom Taliansko-Slovenskej obchodnej komory bude poskytnutá zľava vo výške 15% z registračného poplatku.


Nenechajte si túto jeseň ujsť príležitosť — počas dvoch medzinárodných kooperačných podujatí v Bratislave a Košiciach — stretnúť svojich potenciálnych obchodných partnerov zo Slovenska i zo zahraničia v jeden deň a na jednom mieste!