Kalendár podujatí

CEE Automotive Supply Chain 2017

389
14 November2017 OD 09:00
DO 16:30

Hotel Holiday Inn, Športová 568/2, 010 10 Žilina

Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky Vás pozýva na prvý ročník podujatia CEE Automotive Supply Chain 2017, určeného pre spoločnosti z oblasti automobilového a pridruženého priemyslu.

Podujatie sa bude konať 14. – 15. novembra v Žiline, v hoteli Holiday Inn**** a počas  dvoch dní svojho trvania ponúkne účastníkom konferenciu, výstavu, B2B rokovania a networking. Medzinárodné fórum bude zamerané na všetky spoločnosti zaujímajúce sa o rozvoj obchodných vzťahov v stále rastúcom automotive sektore a predpokladá sa účasť z celej Európy.
 
Podujatie bolo vytvorené so zámerom poskytnúť široké spektrum vedúcich odborníkov a stakeholders zo strednej a východnej Európy v oblasti automotive, so zameraním na krajiny V4 (Česká republika, Maďarsko, Poľsko, Slovensko) a Rakúsko.

Hlavné témy:

- Automobilový a pridružený priemysel
- Dodávateľské reťazce v automobilovom a pridruženom priemysle
- Budúce požiadavky na dodávateľov
- Kvalita v automobilovom a pridruženom priemysle
- Logistika v automobilovom a pridruženom priemysle
- Predaj prvotných produkčných dielov


Pracovný jazyk podujatia: slovenský jazyk / anglický jazyk (simultánne tlmočenie)


Bližšie informácie o podujatí a programe nájdete na stránke:  http://www.casc.sk


Registrácia je otvorená do 7. novembra 2017.


Členovia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory majú možnosť uplatniť si 10%  zľavu  z ceny vstupenky  formou dohodnutého promokódu, ktorý zadajú  pri registrácii na: www.casc.sk.


V prípade záujmu o účasť na podujatí, kontaktujte, prosím, p. Marcelu Szabovú z Taliansko-Slovenskej obchodnej komory, ktorá Vám poskytne promokód potrebný pre uplatnenie zľavy.

Kontakt: szabova@camitslovakia.sk.


Využite tiež možnosť „early-bird“ registrácie do 24. 10. 2017 za výhodnejších podmienok.
 


Nenechajte si ujsť možnosť zúčastniť sa na tomto podujatí, ktoré ponúka jedinečnú príležitosť na posilnenie pozície v regióne.


PODUJATIE JE VYPREDANÉ  ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM.