Kalendár podujatí

Zo Slovenska do Európy – prednáška o programe pre podnikateľov

557
11 Jún2019 OD 17:00

Nádvorie Coworking, Štefánikova 4, Trnava

Taliansko-Slovenská obchodná komora Vás srdečne pozýva na prednášku s názvom Zo Slovenska do Európy, ktorá sa uskutoční 11. júna 2019 v priestoroch Nádvoria Coworking v Trnave.

Hlavným cieľom prednášky je prezentácia programu Erasmus pre mladých podnikateľov.

Erasmus pre mladých podnikateľov je program Európskej komisie, ktorý úspešne beží už 10 rokov. Program spája etablovaných podnikateľov s tými ašpirujúcimi či začínajúcimi naprieč európskym trhom. Začínajúci podnikatelia majú možnosť vycestovať do zahraničia na 1 až 6 mesiacov a učiť sa od úspešného podnikateľa ako viesť biznis. To všetko za finančnej podpory Európskej komisie vo forme mesačného príspevku.

Začínajúci podnikatelia účasťou na programe nadobudnú praktické zručnosti a skúsenosti, ktoré im pomôžu pri vedení biznisu. Etablovaní podnikatelia naopak získajú pohľad na svoj biznis okom mladého podnikateľa zo zahraničia. Veľkou devízou pre obe strany je tiež príležitosť preniknúť na zahraničný trh a zoznámiť sa s inou mentalitou a kultúrou.

KEDY:  11. júna 2019 o 17.00 hod.

KDE:    Nádvorie Coworking, 2. poschodie, Štefánikova 4, Trnava - inšpiratívne priestory, ktoré spájajú komunitu umelcov a profesionálov
   
Podujatie je určené všetkým ľuďom, ktorí majú podnikateľské ambície, ale nevedia kde začať a tiež tým, ktorí rozbehli svoj startup, ale potrebujú poradiť ako ďalej. Na svoje si zároveň prídu aj podnikatelia, ktorí majú úspech na Slovensku, ale chcú expandovať na zahraničný trh.

Príďte na prednášku o programe EYE a dozviete sa všetky potrebné informácie.

Tešíme sa na Vás!