Kalendár podujatí

Golfový turnaj ChamCham Tatry

578
6 September2019 OD 19:00
DO 16:00

Golfový rezort Black Stork, Veľká Lomnica

Taliansko-Slovenská obchodná komora Vás srdečne pozýva na Golfový turnaj ChamCham Tatry, ktorý sa uskutoční v dňoch 6. až 7. septembra 2019 v golfovom rezorte Black Stork Golf Resort vo Veľkej Lomnici.

PROGRAM

Piatok, 6. septembra

19:00 Koktejl

Sobota, 7. septembra

10:00 Oficiálne otvorenie turnaja
10:30 Kanón štart alebo Golfová akadémia pre začiatočníkov
12:30 Obed
16:00 Vyhlásenie víťazov a koktejl


Účastníci sa môžu ubytovať v hoteli International**** v strede ihriska za veľmi priaznivú cenu 96 €/noc pre 2 osoby (resp. 81 €/noc pre 1 osobu v 2-lôžkovej izbe) vrátane raňajok, neobmedzeného vstupu do wellness centra, parkovania a internetu.


Účastnícky poplatok:


80 € / osoba vrátane green fee pre hostí ubytovaných v hoteli International
30 € / osoba plus green fee podľa platného cenníka pre hostí, ktorí nebudú ubytovaní v hoteli International

Golfová akadémia s profesionálnym trénerom (2 hod), zapožičaním palíc a rangeovými loptičkami vrátane občerstvenia a rautu po turnaji je v cene 50 €/osobu.

Rodinní príslušníci sú vítaní!


Rezerváciu prosíme vykonať do 5. septembra 2019 na telefónnom čísle 052 466 1111 alebo na e-mailovej adrese international@golfinter.skTurnaj Cham Cham Tatry Golf Tournament je súťaž tímov a jednotlivcov z tímov obchodných komôr. Hrá sa podľa pravidiel golfu a miestnych pravidiel ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici v 3 kategóriách. Odpaliska sú žlté pre mužov a červené pre ženy. Víťazom v kategóriách sa stáva hráč s najväčším počtom stablefordových bodov. Pri rovnosti bodov sa stáva víťazom hráč s nižším HCP. V tímovej súťaži zo 4 výsledkov sa do tímového súčtu stb bodov počítajú najlepšie 3 výsledky. Vyhlásenie víťazov prebehne po ukončení turnaja. Prihlasovanie končí 5. septembra 2019. Usporiadateľ si vyhradzuje právo meniť propozície turnaja v prípade nutnosti.

Hráčsky systém: hra štvoríc na brutto a netto stableford. Jednotliví hráči dostávajú body podľa skóre, ktoré zahrajú v kategóriách 0 -18,4; 18,5 - 26,4; 26,5 - 36 (37 - 54 s počtom bodov ako 36). Naviac sa hrajú vložené súťaže - najlepšie výsledky na 3 vybraných jamkách, nearest to pin a longest drive. Každú ChamCham reprezentuje jeden tím 4 hračov, členov komory.


Golfový rezort Black Stork, Veľká Lomnica
www.golftatry.sk

Hotel International, Tatranská 754, Veľká Lomnica
www.international.sk


Tešíme sa na Vás!


Svojou účasťou na podujatí účastníci vyjadrujú súhlas so zverejnením fotografií vyhotovených na podujatí na webovej stránke, v Newslettri a na sociálnych sieťach Taliansko – Slovenskej obchodnej komory za účelom informovania členov a nečlenov komory o činnosti komory a priebehu podujatia.