Kalendár podujatí

Get Together Member Tour - Nitra

610
28 Január2020 OD 09:15
DO 15:30

Nitra a okolie

Taliansko-slovenská obchodná komora v spolupráci so Slovensko-rakúskou obchodnou komorou organizuje regionálnu návštevu spoločností v Nitre a okolí.

Návšteva ponúkne možnosť nahliadnuť do výroby a denných aktivít spoločností regionálneho a národného významu pôsobiacich v rôznych priemyselných odvetviach.

KEDY: 28. januára 2020 od 9.15 do 15.30

KDE: vybrané firmy v Nitre a okolí

PROGRAM:

9:15                     Stretnutie vo foyer hotela Park Inn, Rybné nám. 1, Bratislava
9:30                     Odjazd autobusom
11:00 – 11:45      Spoločnosť Teichmann et Compagnons, Retailpark HomeBox Nitra
12:00 – 13:00     UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o v Nitre
14.00 – 15.30     ZKW Slovakia s.r.o., Krušovce

Účastnícky poplatok:                                                                                         

Pre členov komory: 0 €
Pre nečlenov: 39  €

Jazyk:  slovenčina

V prípade záujmu Vás prosíme, aby ste sa prihlásili najneskôr do 27.1.2020 na emailovej adrese: szabova@camitslovakia.sk.

Zrušenie potvrdenej účasti nie je možné po 27.1.2020.

Napriek Vašej neúčasti na podujatí Vám bude po podujatí fakturovaná plná suma.

Bližšie informácie o uvedených spoločnostiach


Teichmann et Compagnons Property Networks Slovakia, s.r.o.
je developerom a spoluinvestorom Retailparku HomeBox Nitra. Spoločnosť sa podieľala na pozemkovom developmente celej obchodnej zóny, v ktorej sa okrem HomeBoxu nachádza aj predajňa Möbelix, SIKO a centrála spoločnosti Kärcher pre Slovensko. V obchodnom centre HomeBox sa nachádza 13 predajní zameraných na nábytok a domácnosť. V prevádzke je od 10/2019.

UNIQA Group Service Center Slovakia, spol. s r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskeho poisťovacieho koncernu UNIQA IG. Naša história siaha do roku 1996. V súčasnosti u nás pracuje viac ako 600 zamestnancov. Poskytujeme služby v oblasti správy poistných zmlúv a udalostí, ako aj IT služby pre rakúsky koncern UNIQA. Poskytujeme pracovné príležitosti najmä v administratíve s využitím nemeckého jazyka ako aj v IT sfére, kde nachádzajú uplatnenie rôzni IT špecialisti. Kladieme dôraz na vytvorenie moderného pracovného prostredia prepojeného s tímovým duchom, garanciou kvality a pocitom istoty. Dôkazom vysokej kvality a profesionality našich zamestnancov, ktorí spoločnosť posunuli do prvej ligy v odvetví centier zdieľaných služieb, je naša viac ako 20-ročná história ako aj minuloročné víťazstvo v ankete Najatraktívnejší zamestnávateľ 2018 v kategórii centier zdieľaných služieb.

ZKW Slovakia, s.r.o., Krušovce
Sme ZKW Group – špecialista na inovatívne prémiové svetelné systémy a elektroniku. Ako systémový dodávateľ sme jedným z vedúcich strategických partnerov automobilového priemyslu.


Tešíme sa na stretnutie  s Vami!

Svojou účasťou na podujatí účastníci vyjadrujú súhlas so zverejnením fotografií vyhotovených na podujatí na webovej stránke, v Newslettri a na sociálnych sieťach Taliansko – Slovenskej obchodnej komory za účelom informovania členov a nečlenov komory o činnosti komory a priebehu podujatia.