Kalendár podujatí

Webinár: "Inšpirácie pre duševnú pohodu v čase neistoty"

748
11 Marec2021 OD 10:00

ONLINE

 

Na základe pozvania Slovensko-rakúskej obchodnej komory Vám dávame do pozornosti webinár s názvom: "Inšpirácie pre duševnú pohodu v čase neistoty", ktorý je organizovaný v spolupráci s  ICF Slovak Charter Chapter (Medzinárodná federácia koučov).

KEDY: štvrtok 11. marca 2021 o 10:00

KDE: online

Žijeme náročné obdobie, tvárime sa, že to stále zvládame, ale nie je to tak. Vo firmách, v tímoch často vnímame, že ľudia sa skrývajú za úlohy, termíny, ciele a nehovoria o tom, ako toto obdobie prežívajú. Lebo hovoriť, že mi je ťažko a niečo nezvládam, znamená priznať zraniteľnosť. A lídri, experti predsa nemôžu byť slabí...

Známa sociologička Brene Brown však hovorí o tom, že priznať si zraniteľnosť je veľká odvaha a keď sa s touto odvahou otvoríme svojej slabosti, otvoríme sa aj riešeniam.

Nikto nám dnes nevie dať istotu jasného riešenia, vieme však ako lídri viesť procesom, ktorý k riešeniu dovedie. A to je tá istota, čo vieme dať sebe aj iným.

Zažijete si tri rôzne inšpirácie ako využiť túto dobu a pracovať so svojou silou lídra v akejkoľvek oblasti. Budeme sa venovať využitiu inteligencie vlastného tela, ktoré nám dáva množstvo zdrojov práve a aj v tejto virtuálnej dobe. Ukážeme si ako hľadať svoje „slepé miesto“, ktoré mám práve náročná situácia odhaľuje.  A vrátime sa k princípom, ktoré už pre 20-timi rokmi sformulovali vedci na prestížnej MIT, ako viesť seba a druhých nie z minulých skúseností, ale z vnímania, skúmania vynárajúcej sa budúcnosti.


PREDNÁŠAJÚCI:

Dagmar Keryová, Zora Inka Grohoľová
ICF Slovak Chartered Chapter

Účastnícky poplatok: bezplatne

Jazyk: slovenský

Prosíme Vás o prihlásenie na adrese szabova@camitslovakia.sk najneskôr do 10.3.2021.

Link na webinár vám bude zaslaný po registrácii.


Vopred ďakujeme za Vaše prihlásenie!