Kalendár podujatí

Seminár: Elektrina bez stresu - čerpaj, postav, ušetri

901
18 Máj2022 OD 16:00
DO 20:00

 

Ste veľký odberateľ elektrickej energie?

Bojíte sa rastúcich cien?

Máme pre Vás riešenie.

Prídťe na seminár: Elektrina bez stresu - čerpaj, postav, ušetri.

Vlastný zdroj energie, financovaný z Plánu obnovy SR a Modernizačného fondu na podporu výroby elektriny z OZE.
Výbornou správou je, že všetky dôležité informácie spoločne s návodom ako postupovať môžete získať za necelé tri hodiny.

Zúčastnite sa seminára Elektrina bez stresu – čerpaj, postav, ušetri, ktorý sa uskutoční dňa 18.5.2022 o 16:00 hod v PREMIUM**** business hotel Bratislava.

Dozviete sa:
    aký vlastný zdroj energie si môžete postaviť;
    akú výšku dotácie môžete získať;
    aké podmienky musíte spĺňať;
    ako pri tom postupovať.

Všetky potrebné informácie a odpovede na Vaše otázky Vám poskytnú Pavol Poláček, Jozef Hudák a Juraj Ondrejka, skúsení experti na energetické právo z advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS spoločne s Michalom Hortom, Vladislavom Novákom a Ivanom Bernáthom, odborníkmi na financovanie prostredníctvom eurofondov zo spoločnosti EOS Innovazioni.

Pavol Poláček je každoročne vysoko odporúčaným popredným právnikom na energetiku v uznávaných medzinárodných hodnoteniach Chambers Europe a The Legal500. Pavol má rôznorodé študijné a profesijné skúsenosti z viacerých krajinách sveta, je súčasne zapísaný ako advokát Slovenskej advokátskej komory, ako Solicitor pre Anglicko a Wales v The Law Society a ako rozhodca Rozhodcovského súdu Slovenskej advokátskej komory.

Michal Hort (EOS Innovazioni) má 15 ročné odborné skúsenosti v oblasti riadenia a administratívy, so zameraním najmä na komplexné služby v oblasti financovania z verejných zdrojov. Dosiahol vysokoškolské vzdelanie v Bratislave a Bologni, je členom dozornej rady ISA - Investment support association pri SARIO. Michal za svoje pôsobenie pomohol získať pre projekty svojich klientov viac ako 420 miliónov € grantu z verejných zdrojov.

Súčasťou seminára je catering a nápoje.

Po skončení oficiálnej časti o 19:00 hod bude pokračovať neformálny program spojený s networkingom.

Registračný poplatok je vo výške 90 EUR bez dph a pokrýva odbornú prednášku, catering, nápoje a neformálny program s networkingom.

Na seminár sa môžete zaregistrovať na mailovej adrese szabova@camitslovakia.sk