Kalendár podujatí

Business Breakfast: Cyber poistenie a kybernetická bezpečnosť

955
20 Apríl2023 OD 09:00
DO 11:00

 

Taliansko-Slovenská obchodná komora v spolupráci s našim členom RENOMIA Vás pozýva na pracovné raňajky na tému: Cyber poistenie a kybernetická bezpečnosť
digitálna transformácia ekonomiky a spoločnosti sa počas posledných rokov urýchlila, čo prináša množstvo príležitostí, ale aj výziev, ktoré musíme prekonať. Jednou z nich je aj kybernetická bezpečnosť.

Vedeli ste, že každý ôsmy podnik už bol počas svojho fungovania postihnutý kybernetickými útokmi ? Dokonca v roku 2022 narástol objem zverejnených kybernetických útokov o 38 % v porovnaní s rokom 2021. Predpokladá sa, že náklady na obnovu škôd po kybernetických útokoch dosiahnu do roku 2025 až 10,5 bilióna dolárov.

Cyber poistenie a kybernetická bezpečnosť sú bezpochyby aktuálne a veľmi dôležité oblasti pre každú firmu, preto Vás pozývame venovať tejto téme pozornosť na pracovných raňajkách organizovaných v spolupráci s naším členom RENOMIA. Získate tak cenné znalosti a praktické rady, ktoré Vám pomôžu zlepšiť bezpečnosť Vašej firmy a minimalizovať riziká spôsobené kybernetickými útokmi.


KEDY: štvrtok 20. apríla 2023 o 9.00 hod.

KDE: AC Hotel by Marriott Bratislava


Program:

  • Kybernetické riziká, trendy a možnosť ich poistenia
  • Ako sa chrániť pred kybernetickým útokom, prípadové štúdie
  • Kedy je vhodné poistenie kybernetických rizík

Prednášajúci:

  • Michal Pilecký, RENOMIA, s.r.o.
  • Maroš Barabas, AEC s.r.o.
  • Ivan Hollý, Colonnade Insurance S.A.

 
Jazyk: slovenský

Potvrdenie účasti zasielajte na e-mailovú adresu: szabova@camitslovakia.sk do 18.4.2023.

Tešíme sa na Vás.