Kalendár podujatí

Raňajkový seminár: Ako jednoducho vyriešiť ESG reporting?

20 September2023 OD 09:30
DO 11:30

 

Taliansko-slovenská obchodná komora v spolupráci s členskou spoločnosťou CRIF – Slovak Credit Bureau Vás srdečne pozývajú na raňajkový seminár:
Ako jednoducho vyriešiť ESG reporting?

Vedeli ste, že všetky veľké firmy musia vykázať informácie o udržateľnosti už v roku 2025 s dátami za rok 2024? Je preto ideálny čas pripraviť sa a získať dôležitú konkurenčnú výhodu.
Je celá ESG oblasť pre Vás ešte neznáma? Nevadí, my už o nej vieme všetko dôležité a povieme Vám, čo potrebujete vedieť Vy:
  1.  Kto a kedy má vykázať správu o udržateľnosti?
  2.  Ako pomocou digitálnych nástrojov zjednodušiť celý proces ESG reportingu?
  3.  Ako využiť ESG dáta pri hodnotení vášho obchodného partnera?

Zúčastnite sa bezplatného raňajkového seminára spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau a budete dokonale pripravení na ESG.

KEDY: v stredu 20.9.2023 od 9:30 – 11:30

KDE: priestory spoločnosti CRIF – Slovak Credit Bureau, Mlynské nivy 14/B, Twin City C, Bratislava

PREDNÁŠAJÚCI:  Mgr. Matej Repa, ESG consultant

Matej ukončil štúdium práva magisterským titulom na Paneurópskej vysokej škole. Okrem právneho poradenstva pre viacero subjektov sú jeho špecializáciou projekty v oblasti zberu platobných informácií a úverových procesov. Na aktuálnej pozícii v spoločnosti CRIF - Slovak Credit Bureau sa ako Business Development Manager venuje ponuke riešení zameraných na tieto špecifické oblasti a rovnako intenzívne rozširuje povedomie v oblasti digitálnych nástrojov pre ESG.

JAZYK: slovenský

Prosíme Vás o potvrdenie účasti mailom na szabova@camitslovakia.sk do 15.9.2023 

TEŠÍME SA NA VÁS!