ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

Publikácie

Taliansko - Slovenská obchodná komora vydáva množstvo publikácií súvisiacich s podnikaním na Slovensku a vlastný časopis EST - Európa Slovensko Taliansko. 

Magazín EST

06_Bratislava.png Časopis Taliansko - Slovenskej obchodnej komory prináša taliansky štýl života vo všetkých jeho aspektoch: podnikanie, podujatia, cestovanie, kultúru a významné osobnosti. Časopis vychádza v náklade 13.000 výtlačkov a je distribuovaný ako príloha denníka Hospodárske noviny.

 

Sprievodca podnikateľa

19_Business_Bratislava.jpg Hlavným cieľom sprievodcu podnikateľa je poskytnúť zahraničným podnikateľom a investorom základné informácie o investičných príležitostiach, obchodnom práve, daňových otázkach, pracovnom práve alebo o nástrojoch štátu na podporu zahraničných investícií. Veríme, že tento sprievodca podporí prílev zahraničných investícií najmä zo strany talianskych malých a stredných podnikov a prispeje k šíreniu dôležitých informácií o našej krajine medzi odbornou verejnosťou v Taliansku.

STIAHNUŤ PDF

 
 
 
 
Povedali o nás

 strokendl_miroslav.jpg"Taliansko - Slovenskej obchodnej komore sa podarilo stať sa jedným z pilierov rozvoja a dobrej obchodnej spolupráce medzi Talianskom a Slovenskom."

Miroslav Štrokendl / VicePrezident Taliansko-Slov. obchodnej komory 2008-2010
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2018. All rights reserved