Voľby Camit 2021: ako kandidovať na post člena Predsedníckej rady

  • Máj 11, 2021

undefined Počas najbližšieho zasadnutia volebného Valného zhromaždenia Taliansko-Slovenskej obchodnej komory, ktoré sa bude konať dňa 25. júna 2021, sa uskutoční aj voľba členov Predsedníckej rady a voľba Prezidenta.  

Kandidatúra na post člena Predsedníckej rady

Na post člena Predsedníckej rady môžu kandidovať len členovia Komory, ktorí uhradili členské príspevky a spĺňajú podmienky uvedené v Stanovách Komory. V prípade záujmu je potrebné vyplniť príslušný formulár žiadosti uchádzača, ktorý je k dispozícii TU. Zároveň Vás žiadame, aby ste nám zaslali fotografiu uchádzača (podľa možností vo formáte JPEG).

Kandidatúry na post člena Predsedníckej rady musia byť odoslané najneskôr do 1. júna 2021 na emailovú adresu servizi@camit.sk. V predmete mailu je potrebné uviesť “UCHÁDZAČ O POST ČLENA PREDSEDNÍCKEJ RADY”.

Osoby, ktoré sa budú uchádzať o post Prezidenta, musia kandidovať aj na post člena Predsedníckej rady a musia predložiť svoj “Program na funkciu Prezidenta”. Termín je aj v tomto prípade stanovený na 1. júna 2021.

Spolu s kandidatúrou je zároveň potrebné podpísať a odoslať emailom Informačný dokument o ochrane osobných údajov, ktorý si môžete stiahnuť TU.

Informácie a fotografie budú zverejnené s cieľom predstaviť uchádzačov, aby si členovia mohli spomedzi nich vybrať.

Všetky kandidatúry, ktoré budú doručené po stanovenom termíne, budú považované za neplatné.

V prípade potreby doplňujúcich informácií alebo ďalších otázok nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 (0) 908 863 128.


 

 Späť

Najčítanejšie správy