ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

Služby

bratislava.jpg

Medzi naše hlavné úlohy patrí asistovať, poskytovať poradenstvo a podporovať podnikateľov oboch krajín pri vykonávaní podnikateľskej činnosti. Poskytovať informácie všeobecného charakteru talianskym a miestnym súkromným podnikom, ktoré sa na nás obracajú s požiadavkami riešenia problematík rôzneho druhu. Ponúkame široké spektrum služieb podpory talianskych podnikateľov pôsobiacich v priemysle, obchode a v službách, ktorí začínajú alebo už započali a rozvinuli svoju činnosť na slovenskom trhu.

Ponúkame široké spektrum služieb podpory talianskych podnikateľov pôsobiacich v priemysle, obchode a v službách, ktorí začínajú alebo už započali a rozvinuli spoluprácu so slovenským trhom. Naše služby zahŕňajú napríklad: základná asistencia prostredníctvom informácií o platných normách, zoznamy spoločností, vyhľadávanie obchodných partnerov a výrobných partnerov, organizovanie obchodných stretnutí, vyhľadávanie partnerov na joint venture, daňová asistencia, vyhľadanie personálu, analýza výrobných sektorov, informácie o finančných úľavách, prekladateľstvo a tlmočníctvo.

 
 
 
 
Povedali o nás
sulik_richard.jpg"Myslím si, že nie každá komora funguje tak efektívne ako práve talianska, minimálne, čo sa týka kontaktov."

 

Richard Sulík / Predseda parlamentu Slovenskej republiky 2010-2011
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved