ISO9001 certifikát IT | SK | Vyhľadávanie
 

Organizácia podujatí

Komora poskytuje firmám organizačnú výpomoc na výstavách a veľtrhoch, čím zvyšuje úspešnosť ich účasti. Ponúkame nasledovné služby:
  •     Informácie o výstavách na Slovensku a v Taliansku;
  •     Sprostredkovanie informácií od organizátorov výstav;
  •     Hľadanie kvalifikovaného personálu na výstavy;
  •     Vydávanie tlačových správ;
  •     Organizácia business stretnutí;
  •     Udržiavanie kontaktov získaných na výstavách.

Manažment, propagácia, účasť a informácie o veľtrhoch 

Komora zastupuje rôzne organizácie na veľtrhoch v Taliansku a na Slovensku. Ponúka poradenstvo a pomoc pre vystavovateľov i návštevníkov. Taktiež organizuje medzinárodné podujatia počas veľtrhov.

Organizácia stretnutí a workshopov

Komora organizuje workshopy, prezentácie, obchodné stretnutia, propagačné akcie. Vypomáha počas celého podujatia – od výberu cieľovej skupiny až po logistické riešenia stretnutí.

Semináre a podujatia

Komora pravidelne organizuje semináre a podujatia týkajúce sa ekonomických a hospodárskych tém. Na seminároch spolupracuje s kvalifikovanými rečníkmi. Účasť na seminároch je jedinečná príležitosť pre podnikateľov, ktorí tak majú možnosť podeliť sa o svoje skúsenosti a nadobudnúť nové kontakty.

Organizácia výstav

Komora ponúka logistické služby, rezerváciu výstavných plôch a areálov, dodávky tovarov a služieb, propagáciu a marketing, mailové pozvánky a množstvo iných služieb podľa špecifických požiadaviek klientov.

Účasť na veľtrhoch

Komora sa taktiež podieľa na organizácii a účasti na veľtrhoch na národnej alebo medzinárodnej úrovni v Taliansku i na Slovensku. Firmám poskytuje podporu podľa požiadaviek, pričom je schopná zabezpečiť i výpomoc dvojjazyčného personálu.

 
 
Povedali o nás

foto baretta.jpg"Stále mám v živej pamäti návštevu v Taliansko-Slovenskej obchodnej komore, ktorá mala pre mňa osobitý význam. Jej účelom bolo získanie bližších informácií o intenzívnej činnosti talianskych priemyselných podnikov na území Slovenska."

Pier Paolo Baretta / Štátny tajomník Ministerstva hospodárstva a financií Talianskej republiky
 
 
Kontakt
Sídlo:
Michalská 7
81101 Bratislava
Tel.: +421 2 541 31 290
Sme členom
&nsbp;
Úvod Camit Služby Členstvo Podnikanie Podujatia Publikácie Novinky Kontakty Camera di commercio Italo-Slovacca
© 2019. All rights reserved